EGO 162 - KORUSİTESİ-ÜMİTKÖY-ÇANKAYA HATTI

EGO 162 - KORUSİTESİ-ÜMİTKÖY-ÇANKAYA HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar

EGO 162 SAATLERİ

Ankara belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada EGO 162 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. EGO 162 otobüsü KORUSİTESİ-ÜMİTKÖY-ÇANKAYA hattında hareket eder ve Ankara belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 162 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer EGO otobüslerini görebilirsiniz. Ankara EGO 162 KORUSİTESİ-ÜMİTKÖY-ÇANKAYA otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 162 otobüsünün geçtiği EGO otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer EGO otobüslerini görebilirsiniz.
  • EGO 162 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 162 otobüsünün geçtiği EGO otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı Ankara belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • EGO 162 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 162 saatleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. EGO 162 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, EGO 162 KORUSİTESİ-ÜMİTKÖY-ÇANKAYA otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman Ankara belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

EGO 162 KORUSİTESİ-ÜMİTKÖY-ÇANKAYA DURAKLARI

EGO 162 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • 162 ego