EGO 189 - ORAN SİTESİ-SANCAK MH.-ULUS HATTI

EGO 189 - ORAN SİTESİ-SANCAK MH.-ULUS HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar

EGO 189 SAATLERİ

Ankara belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada EGO 189 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. EGO 189 otobüsü ORAN SİTESİ-SANCAK MH.-ULUS hattında hareket eder ve Ankara belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 189 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer EGO otobüslerini görebilirsiniz. Ankara EGO 189 ORAN SİTESİ-SANCAK MH.-ULUS otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 189 otobüsünün geçtiği EGO otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer EGO otobüslerini görebilirsiniz.
  • EGO 189 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 189 otobüsünün geçtiği EGO otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı Ankara belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • EGO 189 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 189 saatleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. EGO 189 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, EGO 189 ORAN SİTESİ-SANCAK MH.-ULUS otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman Ankara belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

EGO 189 ORAN SİTESİ-SANCAK MH.-ULUS DURAKLARI

  • Sancak Mh.Konrad Adenauer Cd. / Çankaya
  • Sancak Mh.Konrad Adenauer Cd. / Çankaya
  • Sancak Mh.Konrad Adenauer Cd. / Çankaya
  • Sancak Mh.Konrad Adenauer Cd. / Çankaya
  • Sancak Mh.Konrad Adenauer Cd. / Çankaya

EGO 189 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • ego 189 nolu otobus