EGO 193 - GÖLBAŞI-TOKİ HATTI

       Yorum Ekleyin

EGO 193 - GÖLBAŞI-TOKİ HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar

EGO 193 SAATLERİ

Ankara belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada EGO 193 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. EGO 193 otobüsü GÖLBAŞI-TOKİ hattında hareket eder ve Ankara belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 193 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer EGO otobüslerini görebilirsiniz. Ankara EGO 193 GÖLBAŞI-TOKİ otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 193 otobüsünün geçtiği EGO otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer EGO otobüslerini görebilirsiniz.
  • EGO 193 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 193 otobüsünün geçtiği EGO otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı Ankara belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • EGO 193 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 193 saatleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. EGO 193 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, EGO 193 GÖLBAŞI-TOKİ otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman Ankara belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

EGO 193 GÖLBAŞI-TOKİ DURAKLARI

  • Şafak Mh.Yaylabağ Cd. / Gölbaşı
  • Bahçelievler Mh.319.Sk. / Gölbaşı

EGO 193 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • ankara 193 numaralı otobüs saatleri