EGO 385 - LALEGÜL-KIZLAY-OPERA HATTI

EGO 385 - LALEGÜL-KIZLAY-OPERA HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar

EGO 385 SAATLERİ

Ankara belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada EGO 385 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. EGO 385 otobüsü LALEGÜL-KIZLAY-OPERA hattında hareket eder ve Ankara belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 385 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer EGO otobüslerini görebilirsiniz. Ankara EGO 385 LALEGÜL-KIZLAY-OPERA otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 385 otobüsünün geçtiği EGO otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer EGO otobüslerini görebilirsiniz.
  • EGO 385 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 385 otobüsünün geçtiği EGO otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı Ankara belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • EGO 385 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 385 saatleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. EGO 385 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, EGO 385 LALEGÜL-KIZLAY-OPERA otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman Ankara belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

EGO 385 LALEGÜL-KIZLAY-OPERA DURAKLARI

  • Gayret Mh.Çiftlik TOKİ Konutları / Yenimahalle

EGO 385 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • ego 385 güzergahı