EGO 488-2 - AKYURT-BÜĞDÜZ-BALIKHİSAR-SIHHİYE HATTI

EGO 488-2 - AKYURT-BÜĞDÜZ-BALIKHİSAR-SIHHİYE HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar

EGO 488-2 SAATLERİ

Ankara belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada EGO 488-2 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. EGO 488-2 otobüsü AKYURT-BÜĞDÜZ-BALIKHİSAR-SIHHİYE hattında hareket eder ve Ankara belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 488-2 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer EGO otobüslerini görebilirsiniz. Ankara EGO 488-2 AKYURT-BÜĞDÜZ-BALIKHİSAR-SIHHİYE otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 488-2 otobüsünün geçtiği EGO otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer EGO otobüslerini görebilirsiniz.
  • EGO 488-2 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 488-2 otobüsünün geçtiği EGO otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı Ankara belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • EGO 488-2 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 488-2 saatleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. EGO 488-2 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, EGO 488-2 AKYURT-BÜĞDÜZ-BALIKHİSAR-SIHHİYE otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman Ankara belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

EGO 488-2 AKYURT-BÜĞDÜZ-BALIKHİSAR-SIHHİYE DURAKLARI

EGO 488-2 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • akyurt balıkhisar dolmus saatleri