Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu FATİH İSTANBUL

Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu, FATİH, İstanbul

İstanbul FATİH Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Seyitömer Mah Hüseyin Kazım Sk No:2 Kocamustafapaşa
FATİH, İstanbul
T: (212) 585 66 07
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu Nerdedir? Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu nerededir, Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu Adres, Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu adresi "Seyitömer Mah Hüseyin Kazım Sk No:2 Kocamustafapaşa" olarak kaydedilmiştir.
  • Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (212) 585 66 07"dir.
  • Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • emin ali yasin ilkokuluna nasil gidilir
  • emin ali yaşin ilköğretim okulu nasıl giderim
  • emin ali yaşin ilköğretim okulu nerede
  • emin ali yasin ilkokuluna hangi durak yakin