Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu ÜMRANİYE İSTANBUL

Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu, ÜMRANİYE, İstanbul

İstanbul ÜMRANİYE Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Çakmak Mah. İkbal Cad. Kahraman Sok No:33 Pk.34770 Ümraniye
ÜMRANİYE, İstanbul
T: (216) 365 01 60
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu Nerdedir? Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu nerededir, Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu Adres, Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu adresi "Çakmak Mah. İkbal Cad. Kahraman Sok No:33 Pk.34770 Ümraniye" olarak kaydedilmiştir.
  • Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 365 01 60"dir.
  • Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • emrullah turanlı ilköğretim okuluna nasıl gidilir