Ereğli Lisesi EREĞLİ KONYA

Ereğli Lisesi, EREĞLİ, Konya

Konya EREĞLİ Okullar

MÜFTÜ ETEM CAD.
EREĞLİ, Konya
T: 3327131611
Konya Okullar

Ereğli Lisesi GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Ereğli Lisesi Nerdedir? Ereğli Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Ereğli Lisesi nerededir, Ereğli Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Ereğli Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ereğli Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ereğli Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ereğli Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ereğli Lisesi yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ereğli Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ereğli Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ereğli Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ereğli Lisesi Adres, Ereğli Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Ereğli Lisesi adresi "MÜFTÜ ETEM CAD." olarak kaydedilmiştir.
  • Ereğli Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Ereğli Lisesi telefon numarası "T: 3327131611"dir.
  • Ereğli Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ereğli Lisesi Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Ereğli Lisesi yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Ereğli Lisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Ereğli Lisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • konya eregli eregli lisesi yol tarifi