Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi EREĞLİ KONYA

Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi, EREĞLİ, Konya

Konya EREĞLİ Okullar

HACI MUSTAFA MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NO 84 42310/EREĞLİ/KONYA
EREĞLİ, Konya
T: 03327131827
Konya Okullar

Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Nerdedir? Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi nerededir, Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Adres, Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi adresi "HACI MUSTAFA MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NO 84 42310/EREĞLİ/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi telefon numarası "T: 03327131827"dir.
  • Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Ereğli Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ereğli konya endüstri meslek lisesi önünde olan kaza