ESHOT 238 - SALHANE AKTARMA - KARŞIYAKA HATTI

ESHOT 238 - SALHANE AKTARMA - KARŞIYAKA HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar

ESHOT 238 SAATLERİ

İzmir belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada ESHOT 238 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. ESHOT 238 otobüsü SALHANE AKTARMA - KARŞIYAKA hattında hareket eder ve İzmir belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 238 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer ESHOT otobüslerini görebilirsiniz. İzmir ESHOT 238 SALHANE AKTARMA - KARŞIYAKA otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 238 otobüsünün geçtiği ESHOT otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer ESHOT otobüslerini görebilirsiniz.
  • ESHOT 238 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 238 otobüsünün geçtiği ESHOT otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı İzmir belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • ESHOT 238 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 238 saatleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. ESHOT 238 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, ESHOT 238 SALHANE AKTARMA - KARŞIYAKA otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman İzmir belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

ESHOT 238 SALHANE AKTARMA - KARŞIYAKA DURAKLARI

ESHOT 238 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • eshot 238