ESHOT 28 - PAYAMLI - GÜZELBAHÇE HATTI

       Yorum Ekleyin

ESHOT 28 - PAYAMLI - GÜZELBAHÇE HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar
07:40 07:40 07:40 06:50 06:50 06:50
18:20 18:35 18:35 17:20 17:20 17:20

ESHOT 28 SAATLERİ

İzmir belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada ESHOT 28 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. ESHOT 28 otobüsü PAYAMLI - GÜZELBAHÇE hattında hareket eder ve İzmir belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 28 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer ESHOT otobüslerini görebilirsiniz. İzmir ESHOT 28 PAYAMLI - GÜZELBAHÇE otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 28 otobüsünün geçtiği ESHOT otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer ESHOT otobüslerini görebilirsiniz.
  • ESHOT 28 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 28 otobüsünün geçtiği ESHOT otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı İzmir belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • ESHOT 28 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 28 saatleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. ESHOT 28 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, ESHOT 28 PAYAMLI - GÜZELBAHÇE otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman İzmir belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

ESHOT 28 PAYAMLI - GÜZELBAHÇE DURAKLARI

  • Payamlı
  • Küçükkaya Köyü
  • Güzelbahçe

ESHOT 28 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • güzel bahçe payamlı otobüs saatleri bayrama özel