ESHOT 818 - ESBAŞ - ŞİRİNYER AKTARMA HATTI

ESHOT 818 - ESBAŞ - ŞİRİNYER AKTARMA HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar

ESHOT 818 SAATLERİ

İzmir belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada ESHOT 818 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. ESHOT 818 otobüsü ESBAŞ - ŞİRİNYER AKTARMA hattında hareket eder ve İzmir belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 818 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer ESHOT otobüslerini görebilirsiniz. İzmir ESHOT 818 ESBAŞ - ŞİRİNYER AKTARMA otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 818 otobüsünün geçtiği ESHOT otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer ESHOT otobüslerini görebilirsiniz.
  • ESHOT 818 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 818 otobüsünün geçtiği ESHOT otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı İzmir belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • ESHOT 818 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 818 saatleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. ESHOT 818 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, ESHOT 818 ESBAŞ - ŞİRİNYER AKTARMA otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman İzmir belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

ESHOT 818 ESBAŞ - ŞİRİNYER AKTARMA DURAKLARI

  • Polat
  • Beyazevler Dört Yol

ESHOT 818 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • 818 hafta sonu kalkış saatı