ESHOT 886 - HALKAPINAR METRO2 - HIFZISIHHA HATTI

ESHOT 886 - HALKAPINAR METRO2 - HIFZISIHHA HATTI HAREKET SAATLERİ

Gidiş Dönüş
Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar

ESHOT 886 SAATLERİ

İzmir belediye otobüs saatleri Yol Tarifi'nde. Bu sayfada ESHOT 886 otobüsünün hareket saatleri ve güzergahı bulunmaktadır. ESHOT 886 otobüsü HALKAPINAR METRO2 - HIFZISIHHA hattında hareket eder ve İzmir belediyesi bünyesinde çalışır. Yol Tarifi haritasında 886 otobüsünün geçtiği otobüs durakları mavi noktalarla işaretlenmiştir. Yol Tarifi haritasında dilediğiniz otobüs durağına tıklayarak o durağın sayfasına gidebilirsiniz. Yol Tarifi otobüs durak sayfalarında, o duraktan geçen diğer ESHOT otobüslerini görebilirsiniz. İzmir ESHOT 886 HALKAPINAR METRO2 - HIFZISIHHA otobüsü sayfasında aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

  • Yol Tarifi Haritası: Sayfanın üst kısmında yer alan Yol Tarifi haritası 886 otobüsünün geçtiği ESHOT otobüs duraklarını listeler. Duraklara tıkladığınızda açılan küçük pencerede o duraktan geçen diğer ESHOT otobüslerini görebilirsiniz.
  • ESHOT 886 Güzergahı: Sayfanın sağ tarafında yer alan güzergah kısmında 886 otobüsünün geçtiği ESHOT otobüs durakları sıralı olarak listelenmiştir. Bazı İzmir belediye otobüslerinin gidiş ve dönüş güzergahları farklılıklar gösterebilir. Bu durumda "Dönüş"'e tıklayarak otobüsün dönüş güzergahını görebilirsiniz. Yol Tarifi haritası sadece gidiş ya da dönüş duraklarını listeler.
  • ESHOT 886 Saatleri: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan kısımda 886 saatleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde hareket edebilir. ESHOT 886 otobüsünün hareket saatleri tablosu günlere göre bölümlenmiştir. Yol Tarifi, ESHOT 886 HALKAPINAR METRO2 - HIFZISIHHA otobüsünün hareket saatlerini olabildiğince güncel tutmaya çalışır ancak zaman zaman İzmir belediyesi otobüs saatlerini değiştirebilmektedir. Bu durumda hareket saati değişikliklerinin Yol Tarifi'ne yansıması biraz zaman alabilir.

ESHOT 886 HALKAPINAR METRO2 - HIFZISIHHA DURAKLARI

ESHOT 886 OTOBÜSÜ ETİKETLERİ

  • eshot 886 güzergahı.