(Eski) Kent Sineması İZMIR

(Eski) Kent Sineması , İzmir

İzmir Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler

Kent Sinemasının olduğu yer. Şimdi Apartman

İzmir
İzmir
İzmir Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler

(Eski) Kent Sineması GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

(Eski) Kent Sineması Nerdedir? (Eski) Kent Sineması Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak (Eski) Kent Sineması nerededir, (Eski) Kent Sineması nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde (Eski) Kent Sineması adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • (Eski) Kent Sineması Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin (Eski) Kent Sineması için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada (Eski) Kent Sineması açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, (Eski) Kent Sineması yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • (Eski) Kent Sineması Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında (Eski) Kent Sineması yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden (Eski) Kent Sineması nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • (Eski) Kent Sineması Adres, (Eski) Kent Sineması Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde (Eski) Kent Sineması adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • (Eski) Kent Sineması Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı (Eski) Kent Sineması telefon numarası ""dir.
  • (Eski) Kent Sineması Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " (Eski) Kent Sineması Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında (Eski) Kent Sineması yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan (Eski) Kent Sineması 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

(Eski) Kent Sineması YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • izmir kent sineması