(Eski) Renkli Sineması İZMIR

(Eski) Renkli Sineması , İzmir

İzmir Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler

Renkli Sinemasının olduğu yer. Şimdi Apartman.

İzmir
İzmir
İzmir Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler

(Eski) Renkli Sineması GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

(Eski) Renkli Sineması Nerdedir? (Eski) Renkli Sineması Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak (Eski) Renkli Sineması nerededir, (Eski) Renkli Sineması nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde (Eski) Renkli Sineması adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • (Eski) Renkli Sineması Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin (Eski) Renkli Sineması için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada (Eski) Renkli Sineması açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, (Eski) Renkli Sineması yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • (Eski) Renkli Sineması Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında (Eski) Renkli Sineması yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden (Eski) Renkli Sineması nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • (Eski) Renkli Sineması Adres, (Eski) Renkli Sineması Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde (Eski) Renkli Sineması adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • (Eski) Renkli Sineması Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı (Eski) Renkli Sineması telefon numarası ""dir.
  • (Eski) Renkli Sineması Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " (Eski) Renkli Sineması Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında (Eski) Renkli Sineması yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan (Eski) Renkli Sineması 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Sinemalar, Tiyatrolar ve Kültürel Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

(Eski) Renkli Sineması YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • renkli sineması izmir