ESKİ SANAYİ MELİKGAZİ KAYSERI

ESKİ SANAYİ, MELİKGAZİ, Kayseri

Kayseri MELİKGAZİ Dolmuş, Tramvay, Otobüs ve Diğer Toplu Taşıma Durakları

AYDINLIKEVLER, MELİKGAZİ, Kayseri
MELİKGAZİ, Kayseri
Kayseri Dolmuş, Tramvay, Otobüs ve Diğer Toplu Taşıma Durakları

ESKİ SANAYİ GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

ESKİ SANAYİ Nerdedir? ESKİ SANAYİ Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak ESKİ SANAYİ nerededir, ESKİ SANAYİ nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde ESKİ SANAYİ adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Dolmuş, Tramvay, Otobüs ve Diğer Toplu Taşıma Durakları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • ESKİ SANAYİ Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin ESKİ SANAYİ için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada ESKİ SANAYİ açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, ESKİ SANAYİ yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • ESKİ SANAYİ Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında ESKİ SANAYİ yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden ESKİ SANAYİ nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • ESKİ SANAYİ Adres, ESKİ SANAYİ Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde ESKİ SANAYİ adresi "AYDINLIKEVLER, MELİKGAZİ, Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • ESKİ SANAYİ Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı ESKİ SANAYİ telefon numarası ""dir.
  • ESKİ SANAYİ Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "ESKİ SANAYİ Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında ESKİ SANAYİ yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan ESKİ SANAYİ'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Dolmuş, Tramvay, Otobüs ve Diğer Toplu Taşıma Durakları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Dolmuş, Tramvay, Otobüs ve Diğer Toplu Taşıma Durakları listesine ulaşabilirsiniz.

ESKİ SANAYİ YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kayseri tramvay eski sanayi durağı