Eski yeldeğirmeni İZMIR

Eski yeldeğirmeni , İzmir

İzmir Anıtlar ve Tarihi Yerler

1862 yılında yapılmış

İzmir
İzmir
İzmir Anıtlar ve Tarihi Yerler

Eski yeldeğirmeni GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Eski yeldeğirmeni Nerdedir? Eski yeldeğirmeni Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Eski yeldeğirmeni nerededir, Eski yeldeğirmeni nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Eski yeldeğirmeni adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Eski yeldeğirmeni Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Eski yeldeğirmeni için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Eski yeldeğirmeni açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Eski yeldeğirmeni yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Eski yeldeğirmeni Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Eski yeldeğirmeni yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Eski yeldeğirmeni nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Eski yeldeğirmeni Adres, Eski yeldeğirmeni Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Eski yeldeğirmeni adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Eski yeldeğirmeni Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Eski yeldeğirmeni telefon numarası ""dir.
  • Eski yeldeğirmeni Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Eski yeldeğirmeni Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Eski yeldeğirmeni yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Eski yeldeğirmeni 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Anıtlar ve Tarihi Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Eski yeldeğirmeni YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • yeldegirmenine nasıl giderimhangi otobuslergecer