Evdiz Alışveriş Merkezleri Silivri İSTANBUL

Evdiz Alışveriş Merkezleri, Silivri, İstanbul

İstanbul Silivri Alışveriş Merkezleri

Ali Çetin Kaya C. N:41 Dük:A Piripaşa M.
Silivri, İstanbul
T: (0212) 7287619
İstanbul Alışveriş Merkezleri

Evdiz Alışveriş Merkezleri GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Evdiz Alışveriş Merkezleri Nerdedir? Evdiz Alışveriş Merkezleri Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Evdiz Alışveriş Merkezleri nerededir, Evdiz Alışveriş Merkezleri nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Evdiz Alışveriş Merkezleri adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Evdiz Alışveriş Merkezleri Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Evdiz Alışveriş Merkezleri için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Evdiz Alışveriş Merkezleri açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Evdiz Alışveriş Merkezleri yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Evdiz Alışveriş Merkezleri Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Evdiz Alışveriş Merkezleri yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Evdiz Alışveriş Merkezleri nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Evdiz Alışveriş Merkezleri Adres, Evdiz Alışveriş Merkezleri Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Evdiz Alışveriş Merkezleri adresi "Ali Çetin Kaya C. N:41 Dük:A Piripaşa M." olarak kaydedilmiştir.
  • Evdiz Alışveriş Merkezleri Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Evdiz Alışveriş Merkezleri telefon numarası "T: (0212) 7287619"dir.
  • Evdiz Alışveriş Merkezleri Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Evdiz Alışveriş Merkezleri Giden İETT Otobüsleri" kısmında Evdiz Alışveriş Merkezleri yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Evdiz Alışveriş Merkezleri'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Alışveriş Merkezleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz.

Evdiz Alışveriş Merkezleri YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • evdiz


İETT Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri