Evrenpaşa Ortaokulu BAYRAKLI İZMIR

Evrenpaşa Ortaokulu, BAYRAKLI, İzmir

İzmir BAYRAKLI Okullar

7370 Sok. No 60 Onur Mah. BAYRAKLI / İZMİR
BAYRAKLI, İzmir
T: +90-232-3637271
İzmir Okullar

Evrenpaşa Ortaokulu GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Evrenpaşa Ortaokulu Nerdedir? Evrenpaşa Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Evrenpaşa Ortaokulu nerededir, Evrenpaşa Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Evrenpaşa Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Evrenpaşa Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Evrenpaşa Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Evrenpaşa Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Evrenpaşa Ortaokulu yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Evrenpaşa Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Evrenpaşa Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Evrenpaşa Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Evrenpaşa Ortaokulu Adres, Evrenpaşa Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Evrenpaşa Ortaokulu adresi "7370 Sok. No 60 Onur Mah. BAYRAKLI / İZMİR" olarak kaydedilmiştir.
  • Evrenpaşa Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Evrenpaşa Ortaokulu telefon numarası "T: +90-232-3637271"dir.
  • Evrenpaşa Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Evrenpaşa Ortaokulu Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Evrenpaşa Ortaokulu yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Evrenpaşa Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Evrenpaşa Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • evrenpaşa ortaokulu izmir gümüşpala