Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi EYÜP İSTANBUL

Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi, EYÜP, İstanbul

İstanbul EYÜP Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Silahtarağa Cad. No: 91 Eyüp
EYÜP, İstanbul
T: (212) 417 29 00
İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi Nerdedir? Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi nerededir, Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi Adres, Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi adresi "Silahtarağa Cad. No: 91 Eyüp" olarak kaydedilmiştir.
  • Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi telefon numarası "T: (212) 417 29 00"dir.
  • Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Eyüp Devlet Hastanesi Kan Merkezi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • eyüp kan merkezi