Faruk Timurtaş Ortaokulu ZEYTİNBURNU İSTANBUL

Faruk Timurtaş Ortaokulu, ZEYTİNBURNU, İstanbul

İstanbul ZEYTİNBURNU Okullar

YEŞİLTEPE MAHALLESİ AHMET KAMBUR SK. NO20 ZEYTİNBURNUİSTANBUL
ZEYTİNBURNU, İstanbul
T: 2126650439
İstanbul Okullar

Faruk Timurtaş Ortaokulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Faruk Timurtaş Ortaokulu Nerdedir? Faruk Timurtaş Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Faruk Timurtaş Ortaokulu nerededir, Faruk Timurtaş Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Faruk Timurtaş Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Faruk Timurtaş Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Faruk Timurtaş Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Faruk Timurtaş Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Faruk Timurtaş Ortaokulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Faruk Timurtaş Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Faruk Timurtaş Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Faruk Timurtaş Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Faruk Timurtaş Ortaokulu Adres, Faruk Timurtaş Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Faruk Timurtaş Ortaokulu adresi "YEŞİLTEPE MAHALLESİ AHMET KAMBUR SK. NO20 ZEYTİNBURNUİSTANBUL" olarak kaydedilmiştir.
  • Faruk Timurtaş Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Faruk Timurtaş Ortaokulu telefon numarası "T: 2126650439"dir.
  • Faruk Timurtaş Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Faruk Timurtaş Ortaokulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Faruk Timurtaş Ortaokulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Faruk Timurtaş Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Faruk Timurtaş Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • faruk timurtaş ortaokulu iett
  • faruk timurtaş ortaokulu zeytinburnu
  • faruk timurtas okulu


İETT Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri