Fatih Camii (Aya Tadori) BURSA

Fatih Camii (Aya Tadori) , Bursa

Bursa Anıtlar ve Tarihi Yerler

Camiye 4 adet başlıkları madenden yapılmış motiflerle süslü sütunların taşıdığı ahşap beşik bir çatı ile kapalı bir revaktan girilir. Kilise olarak yapılan binada, mevcut mihrabın üzeri yarım kubbe ile örtülüdür. Çift kademeli kasnağa oturan konik kubbe hakim elemandır.

Bursa
Bursa
Bursa Anıtlar ve Tarihi Yerler

Fatih Camii (Aya Tadori) GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Fatih Camii (Aya Tadori) Nerdedir? Fatih Camii (Aya Tadori) Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Fatih Camii (Aya Tadori) nerededir, Fatih Camii (Aya Tadori) nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Fatih Camii (Aya Tadori) adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Fatih Camii (Aya Tadori) Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Fatih Camii (Aya Tadori) için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Fatih Camii (Aya Tadori) açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Fatih Camii (Aya Tadori) yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Fatih Camii (Aya Tadori) Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Fatih Camii (Aya Tadori) yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Fatih Camii (Aya Tadori) nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Fatih Camii (Aya Tadori) Adres, Fatih Camii (Aya Tadori) Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Fatih Camii (Aya Tadori) adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Fatih Camii (Aya Tadori) Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Fatih Camii (Aya Tadori) telefon numarası ""dir.
  • Fatih Camii (Aya Tadori) Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Fatih Camii (Aya Tadori) Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Fatih Camii (Aya Tadori) yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Fatih Camii (Aya Tadori) 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Anıtlar ve Tarihi Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Fatih Camii (Aya Tadori) YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • fatih camiine toplu taşıma nasıl gidilir