Fatih Ortaokulu ÇELTİK KONYA

Fatih Ortaokulu, ÇELTİK, Konya

Konya ÇELTİK Okullar

fatih mah.Çeltik/KONYA
ÇELTİK, Konya
T: 03328712798
Konya Okullar

Fatih Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Fatih Ortaokulu Nerdedir? Fatih Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Fatih Ortaokulu nerededir, Fatih Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Fatih Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Fatih Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Fatih Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Fatih Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Fatih Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Fatih Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Fatih Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Fatih Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Fatih Ortaokulu Adres, Fatih Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Fatih Ortaokulu adresi "fatih mah.Çeltik/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Fatih Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Fatih Ortaokulu telefon numarası "T: 03328712798"dir.
  • Fatih Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Fatih Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Fatih Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Fatih Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.