Ferhat Baykara İlkokulu ÇUKUROVA ADANA

Ferhat Baykara İlkokulu, ÇUKUROVA, Adana

Adana ÇUKUROVA Okullar

Toros Mah. PTT Cad. 78198 Sk. No6 Çukurova/ADANA
ÇUKUROVA, Adana
T: 0322
Adana Okullar

Ferhat Baykara İlkokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Ferhat Baykara İlkokulu Nerdedir? Ferhat Baykara İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Ferhat Baykara İlkokulu nerededir, Ferhat Baykara İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Ferhat Baykara İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ferhat Baykara İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ferhat Baykara İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ferhat Baykara İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ferhat Baykara İlkokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ferhat Baykara İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ferhat Baykara İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ferhat Baykara İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ferhat Baykara İlkokulu Adres, Ferhat Baykara İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Ferhat Baykara İlkokulu adresi "Toros Mah. PTT Cad. 78198 Sk. No6 Çukurova/ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Ferhat Baykara İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Ferhat Baykara İlkokulu telefon numarası "T: 0322"dir.
  • Ferhat Baykara İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ferhat Baykara İlkokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Ferhat Baykara İlkokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Ferhat Baykara İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Ferhat Baykara İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • gönül ferhat baykara ilköğretim okulu adana harita