Film City MALTEPE İSTANBUL

Film City, MALTEPE, İstanbul

İstanbul MALTEPE Sinemalar

FEYZULLAH, MALTEPE, İstanbul
MALTEPE, İstanbul
İstanbul Sinemalar

Film City GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Film City Nerdedir? Film City Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Film City nerededir, Film City nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Film City adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Sinemalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Film City Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Film City için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Film City açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Film City yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Film City Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Film City yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Film City nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Film City Adres, Film City Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Film City adresi "FEYZULLAH, MALTEPE, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Film City Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Film City telefon numarası ""dir.
  • Film City Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Film City Giden İETT Otobüsleri" kısmında Film City yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Film City'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Sinemalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Sinemalar listesine ulaşabilirsiniz.

Film City YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • maltepe film cd