Fonte al Vento Alacati, Alacati

Fonte al Vento Alacati Otel ve Oda Fotoğrafları

Fonte al Vento Alacati

Güzel bir yeşil bahçe ile çevrili olan Fonte al Vento Alaçatı, tipik Alaçatı mimarisinden esinlenerek inşa edilmiş olan cumbalı ve 2 katlı bir konakta yer almaktadır. Otel açık yüzme havuzu ve şık odalar sunmaktadır. Ilıca Plajı 3,5 km uzaklıktadır. Yumuşak tonlarda benzersiz bir şekilde dekore edilmiş olan Fonte al Vento Alaçatı'nın şık odalarında düz ekran TV, klima ve minibar sağlanmaktadır. Her odada özel banyo ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. Bazı odalarda ayrıca balkon ya da cumbalı pencereler mevcuttur. Güne bahçede bir kahvaltı ile başlayabilirsiniz. Barda gün boyunca hafif atıştırmalıklar sunulmaktadır. Ayrıca akşam yemeği set menü ile istek üzerine servis edilir. Alaçatı şehir merkezi otele 700 metre uzaklıktadır. Sörf alanları 2 km mesafededir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı ise 85 km uzaklıktadır.

Fonte al Vento Alacati Odalar

  • Standart Çift Kişilik Oda Yumuşak tonlarda zevkli bir şekilde dekore edilmiş olan bu odada düz ekran TV, klima ve minibar mevcuttur. Bu odaya ilave yatak konulamaz.
  • Deluxe Çift Kişilik Oda Yumuşak tonlarda zevkli bir şekilde dekore edilmiş olan bu odada düz ekran TV, klima ve minibar mevcuttur. Bazı odalarda yuvarlak yatak veya yer yatağı bulunmaktadır. Ayrıca, bazı odalarda cumbalı pencere mevcuttur.
  • Superior Çift Kişilik Oda Yumuşak tonlarda zevkli bir şekilde dekore edilmiş olan bu ferah odada düz ekran TV, klima ve minibar mevcuttur.
  • Çift Kişilik Lüks Oda Yumuşak tonlarda zevkli bir şekilde dekore edilmiş bu odada düz ekran TV, klima ve minibar mevcuttur. Cumbalı bir pencere vardır.

Fonte al Vento Alacati Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 14:00 -
  • Checkout: - 12:00

Fonte al Vento Alacati Adres ve Ulaşım

Hacimemis Mah. 2070 Sokak No:31-33
Alacati

Fonte al Vento Alacati Otel Rezervasyon Etiketleri

  • fonte al vento alaçatı