Gazi Ortaokulu TORBALI İZMIR

Gazi Ortaokulu, TORBALI, İzmir

İzmir TORBALI Okullar

Torbalı mahallesi 5027 s. no4 Torbalı/İZMİR
TORBALI, İzmir
T: 2328561617
İzmir Okullar

Gazi Ortaokulu GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Gazi Ortaokulu Nerdedir? Gazi Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Gazi Ortaokulu nerededir, Gazi Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Gazi Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Gazi Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Gazi Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Gazi Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Gazi Ortaokulu yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Gazi Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Gazi Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Gazi Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Gazi Ortaokulu Adres, Gazi Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Gazi Ortaokulu adresi "Torbalı mahallesi 5027 s. no4 Torbalı/İZMİR" olarak kaydedilmiştir.
  • Gazi Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Gazi Ortaokulu telefon numarası "T: 2328561617"dir.
  • Gazi Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Gazi Ortaokulu Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Gazi Ortaokulu yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Gazi Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Gazi Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • çetineller orta okulu adres izmir torbalı nasıl gidilir