Gedikören İlkokulu ILGIN KONYA

Gedikören İlkokulu, ILGIN, Konya

Konya ILGIN Okullar

Gedikören Köyü / Ilgın / Konya
ILGIN, Konya
T: 0332
Konya Okullar

Gedikören İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Gedikören İlkokulu Nerdedir? Gedikören İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Gedikören İlkokulu nerededir, Gedikören İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Gedikören İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Gedikören İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Gedikören İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Gedikören İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Gedikören İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Gedikören İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Gedikören İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Gedikören İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Gedikören İlkokulu Adres, Gedikören İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Gedikören İlkokulu adresi "Gedikören Köyü / Ilgın / Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • Gedikören İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Gedikören İlkokulu telefon numarası "T: 0332"dir.
  • Gedikören İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Gedikören İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Gedikören İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Gedikören İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.