Gemlik Meydanı BURSA

Gemlik Meydanı , Bursa

Bursa Meydanlar

Bursa
Bursa
Bursa Meydanlar

Gemlik Meydanı GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Gemlik Meydanı Nerdedir? Gemlik Meydanı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Gemlik Meydanı nerededir, Gemlik Meydanı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Gemlik Meydanı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Meydanlar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Gemlik Meydanı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Gemlik Meydanı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Gemlik Meydanı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Gemlik Meydanı yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Gemlik Meydanı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Gemlik Meydanı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Gemlik Meydanı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Gemlik Meydanı Adres, Gemlik Meydanı Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Gemlik Meydanı adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Gemlik Meydanı Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Gemlik Meydanı telefon numarası ""dir.
  • Gemlik Meydanı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Gemlik Meydanı Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Gemlik Meydanı yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Gemlik Meydanı 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Meydanlar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Meydanlar listesine ulaşabilirsiniz.

Gemlik Meydanı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • gemlik meydan