Genç Çarşı Kağıthane İSTANBUL

Genç Çarşı, Kağıthane, İstanbul

İstanbul Kağıthane Alışveriş Merkezleri

Vatan C. N:57 D:A Çağlayan
Kağıthane, İstanbul
T: (0212) 2913859
İstanbul Alışveriş Merkezleri

Genç Çarşı GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Genç Çarşı Nerdedir? Genç Çarşı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Genç Çarşı nerededir, Genç Çarşı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Genç Çarşı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Genç Çarşı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Genç Çarşı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Genç Çarşı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Genç Çarşı yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Genç Çarşı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Genç Çarşı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Genç Çarşı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Genç Çarşı Adres, Genç Çarşı Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Genç Çarşı adresi "Vatan C. N:57 D:A Çağlayan" olarak kaydedilmiştir.
  • Genç Çarşı Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Genç Çarşı telefon numarası "T: (0212) 2913859"dir.
  • Genç Çarşı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Genç Çarşı Giden İETT Otobüsleri" kısmında Genç Çarşı yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Genç Çarşı'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Alışveriş Merkezleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Alışveriş Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz.

Genç Çarşı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kağıthane vatan caddesi genç çarşı