GESİ MELİKGAZİ KAYSERI

       Yorum Ekleyin

GESİ, MELİKGAZİ, Kayseri

Kayseri MELİKGAZİ Semtler

GESİ, MELİKGAZİ, 38180, Kayseri
MELİKGAZİ, Kayseri
Kayseri Semtler

GESİ GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

GESİ Nerdedir? GESİ Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak GESİ nerededir, GESİ nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde GESİ adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • GESİ Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin GESİ için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada GESİ açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, GESİ yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • GESİ Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında GESİ yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden GESİ nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • GESİ Adres, GESİ Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde GESİ adresi "GESİ, MELİKGAZİ, 38180, Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • GESİ Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı GESİ telefon numarası ""dir.
  • GESİ Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "GESİ Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında GESİ yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan GESİ'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Semtler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz.

GESİ YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kayseri gesiye giden otobüsler