Göktürk İlkokulu YENİMAHALLE ANKARA

Göktürk İlkokulu, YENİMAHALLE, Ankara

Ankara YENİMAHALLE Okullar

Ümit Mah. 8. Cadde 460. Sokak No4 Yenimahalle/ANKARA
YENİMAHALLE, Ankara
T: 0312
Ankara Okullar

Göktürk İlkokulu GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Göktürk İlkokulu Nerdedir? Göktürk İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Göktürk İlkokulu nerededir, Göktürk İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Göktürk İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Göktürk İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Göktürk İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Göktürk İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Göktürk İlkokulu yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Göktürk İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Göktürk İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Göktürk İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Göktürk İlkokulu Adres, Göktürk İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Göktürk İlkokulu adresi "Ümit Mah. 8. Cadde 460. Sokak No4 Yenimahalle/ANKARA" olarak kaydedilmiştir.
  • Göktürk İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Göktürk İlkokulu telefon numarası "T: 0312"dir.
  • Göktürk İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Göktürk İlkokulu Giden EGO Otobüsleri" kısmında Göktürk İlkokulu yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Göktürk İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Göktürk İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • yeni mahalle ankara göktürk ilkokulu keçiörenden nasıl gidilir


EGO Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri