Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi KADIKÖY İSTANBUL

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, KADIKÖY, İstanbul

İstanbul KADIKÖY Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Kayışdağı Cd.Göztepe Kadıköy
KADIKÖY, İstanbul
T: (216) 566 40 00
İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerdedir? Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerededir, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresi "Kayışdağı Cd.Göztepe Kadıköy" olarak kaydedilmiştir.
  • Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası "T: (216) 566 40 00"dir.
  • Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ferhatpaşa göztepe egi̇ti̇m hastanesi̇ merdi̇venköy otobüs
  • goztepe hastaneden gecen otobusler
  • göztepe eğitim araştırma hastanesine nasıl gidilir