Gülensu İlköğretim Okulu MALTEPE İSTANBUL

Gülensu İlköğretim Okulu, MALTEPE, İstanbul

İstanbul MALTEPE Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Gülensu Mah. Mesut Cad. Okul Sk. No:1 Maltepe
MALTEPE, İstanbul
T: (216) 376 17 41
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Gülensu İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Gülensu İlköğretim Okulu Nerdedir? Gülensu İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Gülensu İlköğretim Okulu nerededir, Gülensu İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Gülensu İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Gülensu İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Gülensu İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Gülensu İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Gülensu İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Gülensu İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Gülensu İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Gülensu İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Gülensu İlköğretim Okulu Adres, Gülensu İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Gülensu İlköğretim Okulu adresi "Gülensu Mah. Mesut Cad. Okul Sk. No:1 Maltepe" olarak kaydedilmiştir.
  • Gülensu İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Gülensu İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 376 17 41"dir.
  • Gülensu İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Gülensu İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Gülensu İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Gülensu İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Gülensu İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • gülensu ilkokulu tlfn numarasi