Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu PENDİK İSTANBUL

Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu, PENDİK, İstanbul

İstanbul PENDİK Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Güzelyalı Mah. Bağdat Cad. Yonca Sk. No:1 PENDİK/İSTANBUL
PENDİK, İstanbul
T: (216) 493 12 97
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu Nerdedir? Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu nerededir, Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu Adres, Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu adresi "Güzelyalı Mah. Bağdat Cad. Yonca Sk. No:1 PENDİK/İSTANBUL" olarak kaydedilmiştir.
  • Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 493 12 97"dir.
  • Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Gülizar Zeki Obdan İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • gülizar zeki obdan anadolu lisesi duraktan geçen otobüsler