Güney Afrika Büyükelçiliği ANKARA

Güney Afrika Büyükelçiliği, Ankara

Ankara Devlet Daireleri

Filistin Cad. No:27, 06700 G.O.P. - Ankara
Ankara
T: 03124464056
Ankara Devlet Daireleri

Güney Afrika Büyükelçiliği GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Güney Afrika Büyükelçiliği Nerdedir? Güney Afrika Büyükelçiliği Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Güney Afrika Büyükelçiliği nerededir, Güney Afrika Büyükelçiliği nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Güney Afrika Büyükelçiliği adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Devlet Daireleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Güney Afrika Büyükelçiliği Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Güney Afrika Büyükelçiliği için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Güney Afrika Büyükelçiliği açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Güney Afrika Büyükelçiliği yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Güney Afrika Büyükelçiliği Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Güney Afrika Büyükelçiliği yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Güney Afrika Büyükelçiliği nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Güney Afrika Büyükelçiliği Adres, Güney Afrika Büyükelçiliği Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Güney Afrika Büyükelçiliği adresi "Filistin Cad. No:27, 06700 G.O.P. - Ankara" olarak kaydedilmiştir.
  • Güney Afrika Büyükelçiliği Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Güney Afrika Büyükelçiliği telefon numarası "T: 03124464056"dir.
  • Güney Afrika Büyükelçiliği Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Güney Afrika Büyükelçiliği Giden EGO Otobüsleri" kısmında Güney Afrika Büyükelçiliği yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Güney Afrika Büyükelçiliği'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Devlet Daireleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Devlet Daireleri listesine ulaşabilirsiniz.

Güney Afrika Büyükelçiliği YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • güney afrika büyükelçiliği ankara nasıl giderim