Günyüzü Ortaokulu CİHANBEYLİ KONYA

Günyüzü Ortaokulu, CİHANBEYLİ, Konya

Konya CİHANBEYLİ Okullar

Günyüzü Ortaokulu / Cihanbeyli / Konya
CİHANBEYLİ, Konya
T: 03326783008
Konya Okullar

Günyüzü Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Günyüzü Ortaokulu Nerdedir? Günyüzü Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Günyüzü Ortaokulu nerededir, Günyüzü Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Günyüzü Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Günyüzü Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Günyüzü Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Günyüzü Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Günyüzü Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Günyüzü Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Günyüzü Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Günyüzü Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Günyüzü Ortaokulu Adres, Günyüzü Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Günyüzü Ortaokulu adresi "Günyüzü Ortaokulu / Cihanbeyli / Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • Günyüzü Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Günyüzü Ortaokulu telefon numarası "T: 03326783008"dir.
  • Günyüzü Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Günyüzü Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Günyüzü Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Günyüzü Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Günyüzü Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • konya cihanbeyli orta okul günyüzü orta okul müd.nün yazışma adresi

Konya Belediyesi Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri