Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu BURSA

Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu , Bursa

Bursa Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

2 kısımdan oluşuyor, eski bölüm ve yeni yapılan ilköğretim bölümü. Yeni Yapılan Yerde Güzel bir bahçe bulunuyordu ama malesef sonrasında okulu büyütmek gerekti. Hayırlısı olsun Uzun zamandır urayamadığım bi mekan :)

Bursa
Bursa
Bursa Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu Nerdedir? Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu nerededir, Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu Adres, Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu telefon numarası ""dir.
  • Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Gürsu Atatürk İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • gürsu atatürk ilkokulu