Gürsu Merkez Camii BURSA

Gürsu Merkez Camii , Bursa

Bursa Camiler

Gürsu Merkez Camii. 2007 Mayıs Ayında Yıkılarak Daha büyüğü inşa edilecek. Hayırlısı olsun.

Bursa
Bursa
Bursa Camiler

Gürsu Merkez Camii GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Gürsu Merkez Camii Nerdedir? Gürsu Merkez Camii Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Gürsu Merkez Camii nerededir, Gürsu Merkez Camii nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Gürsu Merkez Camii adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Camiler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Gürsu Merkez Camii Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Gürsu Merkez Camii için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Gürsu Merkez Camii açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Gürsu Merkez Camii yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Gürsu Merkez Camii Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Gürsu Merkez Camii yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Gürsu Merkez Camii nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Gürsu Merkez Camii Adres, Gürsu Merkez Camii Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Gürsu Merkez Camii adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • Gürsu Merkez Camii Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Gürsu Merkez Camii telefon numarası ""dir.
  • Gürsu Merkez Camii Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Gürsu Merkez Camii Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Gürsu Merkez Camii yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Gürsu Merkez Camii 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Camiler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Camiler listesine ulaşabilirsiniz.

Gürsu Merkez Camii YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • gürsuda bulunan camiler