Güzelkışla Ortaokulu KARAPINAR KONYA

Güzelkışla Ortaokulu, KARAPINAR, Konya

Konya KARAPINAR Okullar

Yeşilyurt Kasabası, Karapınar/KONYA
KARAPINAR, Konya
Konya Okullar

Güzelkışla Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Güzelkışla Ortaokulu Nerdedir? Güzelkışla Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Güzelkışla Ortaokulu nerededir, Güzelkışla Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Güzelkışla Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Güzelkışla Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Güzelkışla Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Güzelkışla Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Güzelkışla Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Güzelkışla Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Güzelkışla Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Güzelkışla Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Güzelkışla Ortaokulu Adres, Güzelkışla Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Güzelkışla Ortaokulu adresi "Yeşilyurt Kasabası, Karapınar/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Güzelkışla Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Güzelkışla Ortaokulu telefon numarası ""dir.
  • Güzelkışla Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Güzelkışla Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Güzelkışla Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Güzelkışla Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Güzelkışla Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • karapınar güzelkışla ortaokulu