GÜZELTEPE ORTAOKULU ÇİĞLİ İZMIR

GÜZELTEPE ORTAOKULU, ÇİĞLİ, İzmir

İzmir ÇİĞLİ Okullar

8156 sokak no70 Şirintepe Çiğli İzmir
ÇİĞLİ, İzmir
T: 02323864751
İzmir Okullar

GÜZELTEPE ORTAOKULU GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

GÜZELTEPE ORTAOKULU Nerdedir? GÜZELTEPE ORTAOKULU Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak GÜZELTEPE ORTAOKULU nerededir, GÜZELTEPE ORTAOKULU nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde GÜZELTEPE ORTAOKULU adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • GÜZELTEPE ORTAOKULU Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin GÜZELTEPE ORTAOKULU için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada GÜZELTEPE ORTAOKULU açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, GÜZELTEPE ORTAOKULU yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • GÜZELTEPE ORTAOKULU Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında GÜZELTEPE ORTAOKULU yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden GÜZELTEPE ORTAOKULU nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • GÜZELTEPE ORTAOKULU Adres, GÜZELTEPE ORTAOKULU Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde GÜZELTEPE ORTAOKULU adresi "8156 sokak no70 Şirintepe Çiğli İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • GÜZELTEPE ORTAOKULU Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı GÜZELTEPE ORTAOKULU telefon numarası "T: 02323864751"dir.
  • GÜZELTEPE ORTAOKULU Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "GÜZELTEPE ORTAOKULU Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında GÜZELTEPE ORTAOKULU yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan GÜZELTEPE ORTAOKULU'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

GÜZELTEPE ORTAOKULU YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • çiğli güzeltepe ortaokulu