Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu BAŞAKŞEHİR İSTANBUL

Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu, BAŞAKŞEHİR, İstanbul

İstanbul BAŞAKŞEHİR Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Şahintepe Mah. Uğur Mumcu Cad. Yalçın Sk.
BAŞAKŞEHİR, İstanbul
T: (212) 648 18 78
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu Nerdedir? Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu nerededir, Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu Adres, Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu adresi "Şahintepe Mah. Uğur Mumcu Cad. Yalçın Sk." olarak kaydedilmiştir.
  • Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (212) 648 18 78"dir.
  • Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • hacı ali osman gül ilkokuluna ulasim