Hal FATİH İSTANBUL

       Yorum Ekleyin

Hal, FATİH, İstanbul

İstanbul FATİH Anıtlar ve Tarihi Yerler

CİBALİ, FATİH, İstanbul
FATİH, İstanbul
İstanbul Anıtlar ve Tarihi Yerler

Hal GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Hal Nerdedir? Hal Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Hal nerededir, Hal nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Hal adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Hal Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Hal için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Hal açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Hal yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Hal Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Hal yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Hal nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Hal Adres, Hal Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Hal adresi "CİBALİ, FATİH, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Hal Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Hal telefon numarası ""dir.
  • Hal Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Hal Giden İETT Otobüsleri" kısmında Hal yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Hal'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Anıtlar ve Tarihi Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri