halı saha İZMIR

halı saha , İzmir

İzmir Stadyumlar (Stadlar)

İzmir
İzmir
İzmir Stadyumlar (Stadlar)

halı saha GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

halı saha Nerdedir? halı saha Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak halı saha nerededir, halı saha nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde halı saha adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Stadyumlar (Stadlar) listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • halı saha Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin halı saha için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada halı saha açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, halı saha yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • halı saha Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında halı saha yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden halı saha nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • halı saha Adres, halı saha Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde halı saha adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • halı saha Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı halı saha telefon numarası ""dir.
  • halı saha Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " halı saha Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında halı saha yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan halı saha 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Stadyumlar (Stadlar): Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Stadyumlar (Stadlar) listesine ulaşabilirsiniz.

halı saha YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • evka 2 halı saha telefon