Halıcı Atatürk Ortaokulu SARAYÖNÜ KONYA

Halıcı Atatürk Ortaokulu, SARAYÖNÜ, Konya

Konya SARAYÖNÜ Okullar

Ladik Kasabası Küçük Mh. Okul Sk. Sarayönü/KONYA
SARAYÖNÜ, Konya
T: 0.332
Konya Okullar

Halıcı Atatürk Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Halıcı Atatürk Ortaokulu Nerdedir? Halıcı Atatürk Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Halıcı Atatürk Ortaokulu nerededir, Halıcı Atatürk Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Halıcı Atatürk Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Halıcı Atatürk Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Halıcı Atatürk Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Halıcı Atatürk Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Halıcı Atatürk Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Halıcı Atatürk Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Halıcı Atatürk Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Halıcı Atatürk Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Halıcı Atatürk Ortaokulu Adres, Halıcı Atatürk Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Halıcı Atatürk Ortaokulu adresi "Ladik Kasabası Küçük Mh. Okul Sk. Sarayönü/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Halıcı Atatürk Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Halıcı Atatürk Ortaokulu telefon numarası "T: 0.332"dir.
  • Halıcı Atatürk Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Halıcı Atatürk Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Halıcı Atatürk Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Halıcı Atatürk Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Halıcı Atatürk Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • halıcı atatürk ortaokulu