Halıcı İstiklal Ortaokulu SARAYÖNÜ KONYA

Halıcı İstiklal Ortaokulu, SARAYÖNÜ, Konya

Konya SARAYÖNÜ Okullar

Ladik Kasabası Yeni Mh. Konya Cd. No 78 Sarayönü/KONYA
SARAYÖNÜ, Konya
T: 3326279090
Konya Okullar

Halıcı İstiklal Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Halıcı İstiklal Ortaokulu Nerdedir? Halıcı İstiklal Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Halıcı İstiklal Ortaokulu nerededir, Halıcı İstiklal Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Halıcı İstiklal Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Halıcı İstiklal Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Halıcı İstiklal Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Halıcı İstiklal Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Halıcı İstiklal Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Halıcı İstiklal Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Halıcı İstiklal Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Halıcı İstiklal Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Halıcı İstiklal Ortaokulu Adres, Halıcı İstiklal Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Halıcı İstiklal Ortaokulu adresi "Ladik Kasabası Yeni Mh. Konya Cd. No 78 Sarayönü/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Halıcı İstiklal Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Halıcı İstiklal Ortaokulu telefon numarası "T: 3326279090"dir.
  • Halıcı İstiklal Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Halıcı İstiklal Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Halıcı İstiklal Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Halıcı İstiklal Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Halıcı İstiklal Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • konya -ladik halıcılar ortaokulu