Halil Bahçeci İlkokulu KARATAY KONYA

Halil Bahçeci İlkokulu, KARATAY, Konya

Konya KARATAY Okullar

Hacı Hasanbaşı Caddesi No45 42050 KARATAY/KONYA
KARATAY, Konya
T: 3323515270
Konya Okullar

Halil Bahçeci İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Halil Bahçeci İlkokulu Nerdedir? Halil Bahçeci İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Halil Bahçeci İlkokulu nerededir, Halil Bahçeci İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Halil Bahçeci İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Halil Bahçeci İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Halil Bahçeci İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Halil Bahçeci İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Halil Bahçeci İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Halil Bahçeci İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Halil Bahçeci İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Halil Bahçeci İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Halil Bahçeci İlkokulu Adres, Halil Bahçeci İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Halil Bahçeci İlkokulu adresi "Hacı Hasanbaşı Caddesi No45 42050 KARATAY/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Halil Bahçeci İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Halil Bahçeci İlkokulu telefon numarası "T: 3323515270"dir.
  • Halil Bahçeci İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Halil Bahçeci İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Halil Bahçeci İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Halil Bahçeci İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Halil Bahçeci İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • konya halil bahçeci