Halk Ekmek Büfesi BAHÇELİEVLER İSTANBUL

Halk Ekmek Büfesi, BAHÇELİEVLER, İstanbul

İstanbul BAHÇELİEVLER Restoran ve Lokantalar

ŞİRİNEVLER, BAHÇELİEVLER, İstanbul
BAHÇELİEVLER, İstanbul
İstanbul Restoran ve Lokantalar

Halk Ekmek Büfesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Halk Ekmek Büfesi Nerdedir? Halk Ekmek Büfesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Halk Ekmek Büfesi nerededir, Halk Ekmek Büfesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Halk Ekmek Büfesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Halk Ekmek Büfesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Halk Ekmek Büfesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Halk Ekmek Büfesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Halk Ekmek Büfesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Halk Ekmek Büfesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Halk Ekmek Büfesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Halk Ekmek Büfesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Halk Ekmek Büfesi Adres, Halk Ekmek Büfesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Halk Ekmek Büfesi adresi "ŞİRİNEVLER, BAHÇELİEVLER, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Halk Ekmek Büfesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Halk Ekmek Büfesi telefon numarası ""dir.
  • Halk Ekmek Büfesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Halk Ekmek Büfesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Halk Ekmek Büfesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Halk Ekmek Büfesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Restoran ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.

Halk Ekmek Büfesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • halk ekmek çengelköy bahçelievler büfe tel


İETT Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri