Halkalı Merkez Taksi Küçükçekmece İSTANBUL

Halkalı Merkez Taksi, Küçükçekmece, İstanbul

İstanbul Küçükçekmece Taksi Durakları

Mahmutbey C. N:1 Minibüs Son Durağı Halkalı M.
Küçükçekmece, İstanbul
T: (0212) 5481745
İstanbul Taksi Durakları

Halkalı Merkez Taksi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Halkalı Merkez Taksi Nerdedir? Halkalı Merkez Taksi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Halkalı Merkez Taksi nerededir, Halkalı Merkez Taksi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Halkalı Merkez Taksi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Taksi Durakları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Halkalı Merkez Taksi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Halkalı Merkez Taksi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Halkalı Merkez Taksi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Halkalı Merkez Taksi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Halkalı Merkez Taksi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Halkalı Merkez Taksi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Halkalı Merkez Taksi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Halkalı Merkez Taksi Adres, Halkalı Merkez Taksi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Halkalı Merkez Taksi adresi "Mahmutbey C. N:1 Minibüs Son Durağı Halkalı M." olarak kaydedilmiştir.
  • Halkalı Merkez Taksi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Halkalı Merkez Taksi telefon numarası "T: (0212) 5481745"dir.
  • Halkalı Merkez Taksi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Halkalı Merkez Taksi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Halkalı Merkez Taksi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Halkalı Merkez Taksi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Taksi Durakları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Taksi Durakları listesine ulaşabilirsiniz.

Halkalı Merkez Taksi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • halkalıdan küçükçekmece ye taksi kaç lira