Hasanoba İlkokulu KARAPINAR KONYA

Hasanoba İlkokulu, KARAPINAR, Konya

Konya KARAPINAR Okullar

HASANOBA KÖYÜ KARAPINAR/KONYA
KARAPINAR, Konya
T: 03327663114
Konya Okullar

Hasanoba İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Hasanoba İlkokulu Nerdedir? Hasanoba İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Hasanoba İlkokulu nerededir, Hasanoba İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Hasanoba İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Hasanoba İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Hasanoba İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Hasanoba İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Hasanoba İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Hasanoba İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Hasanoba İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Hasanoba İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Hasanoba İlkokulu Adres, Hasanoba İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Hasanoba İlkokulu adresi "HASANOBA KÖYÜ KARAPINAR/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Hasanoba İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Hasanoba İlkokulu telefon numarası "T: 03327663114"dir.
  • Hasanoba İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Hasanoba İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Hasanoba İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Hasanoba İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.